exit

Już wkrótce

Nowości, promocje i więcej porad !

fb

Dołącz  do nas na Facebook i nie przegap niczego

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o promocjach, nowych produktach i artykułach na stronie Derby.

fb
menu

Skarpety sportowe

Active sports (długie)

Długie skarpety sportowe Active Sport będą idelanym wyborem dla każdego mężczyzny prowadzącego aktywny tryb życia i uprawiającego sporty.
Wykonane są z najwyższej jakości bawełny czesanej i włókien syntetycznych, których połączenie nadaje skarpecie takich właściwości jak chłonięcie i odprowadzanie wilgoci, zachowywanie kształtu, a także zapewnienie wysokiego komfortu w trakcie aktywności fizycznej.

Dzięki zastosowaniu elastycznego ożebrowania i dodatkowych opasek ściągających w śródstopiu skarpeta pozostanie na właściwym miejscu w trakcie ćwiczeń nie powodując przy tym dyskomfortu związanego ze zbyt mocnym uciskiem. Dodatkowymi jej atutami są strefa cyrkulacji powietrza w palcach minimalizująca ryzyko grzybicy i płaskie szwy.

Active style (nad kostki)

Skarpety sportowe Active Style nad kostkę to świetny wybór na cieplejsze dni, gdy dodatkowe ocieplenie fragmentu nogi nie jest pożądane.
Dzięki połączeniu najwyższej jakości bawełny czesanej z włóknami syntetycznymi zadowolą najbardziej wymagających mężczyzn. Zachowają kształt nawet po wielu praniach, zapewnią odpowiednią termoregulacje, a także wysoki komfort przez cały dzień.

Podobnie jak w pozostałych modelach naszych skarpet sportowych w Active Style zastosowaliśmy elastyczne ożebrowania i opaski ściągające w śródstopiu, poduszkę antypoślizgową, a także strefę cyrkulacji powietrza w palcach.

Dzięki technologii płaskiego szwu unikniesz otarć, a skarpeta będzie niczym druga skóra.

Active move (stopki)

Skarpety sportowe stopki Active Move będą idealne dla mężczyzn, którym zależy na jak najmniejszej widoczności tego elementu garderoby, a także na utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała w ciepłe dni.

Dzięki elastycznym ożebrowaniom i opaskom ściągającym pozostaną we właściwym miejscu dopóki nie postanowisz ich zdjąć. Dodatkowy komfort zapewni Ci poduszka antypoślizgowa, a także strefa cyrkulacji powietrza w palcach i płaski szew.

W serii Active Move dostępne są modele zaprojektowane specjalnie dla sportowców, a także z myślą o codziennym użytkowaniu - pozbawione wzorów, w kolorze czarnym, szarym, ciemnoszarym i białym.