exit

Już wkrótce

Nowości, promocje i więcej porad !

fb

Dołącz  do nas na Facebook i nie przegap niczego

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o promocjach, nowych produktach i artykułach na stronie Derby.

fb
menu

News

Spanie w skarpetkach
Dla jednych jest normalne, natomiast przez innych może być uważane za dziwactwo. Czy spanie w skarpetkach ma wpływ na szybkość zasypiania? Czy może zwiększyć komfort snu? A może skarpetki należy zdejmować zawsze przed pójściem do łóżka?
czytaj dalej
Co mówią o Tobie Twoje skarpetki?
Na pewno masz ulubiony typ skarpet, który kupujesz i nosisz najczęściej. Czy Twoje preferencje w tej kwestii mówią coś o Twoim charakterze? Czy mogą wyrażać Twoją osobowość? Jak najbardziej!
czytaj dalej
Skarpetki do sandałów
Za oknami coraz to wyższe temperatury i coraz więcej słońca. Zakładamy na siebie lżejszą odzież i powoli odkurzamy letnią garderobę. Niedługo sięgniemy również po sandały… i skarpetki?
czytaj dalej
Kreator Skarpet
Zależy Ci na oryginalności? Nie lubisz, gdy ktoś nosi to samo co Ty? Chcesz się zabawić w projektanta? Z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów stworzyliśmy aplikację, w której możesz zaprojektować własne skarpetki.
czytaj dalej
Nowa kolekcja skarpet
Już jest! Nowa, wiosenna kolekcja skarpet. Zapraszamy do naszego katalogu produktów i sklepu internetowego. Więcej informacji na jej temat znajdziesz w tym artykule :)
czytaj dalej
Skarpetki z aloesem
Jako jedna z pierwszych firm na rynku skarpet w Polsce wprowadzamy do oferty skarpetki garniturowe z aloesem. To nowoczesny produkt charakteryzujący się niezwykłą miękkością i zapewniający wysoki komfort w trakcie użytkowania.
czytaj dalej
Strona 1 z 4