exit

Już wkrótce

Nowości, promocje i więcej porad !

fb

Dołącz  do nas na Facebook i nie przegap niczego

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o promocjach, nowych produktach i artykułach na stronie Derby.

fb
menu

News

Jak być dżentelmenem?
Skąd pochodzi pojęcie “dżentelmen” i co tak naprawdę oznacza? Z naszego artykułu dowiesz się jak ewoluowało znaczenie tego słowa na przestrzeni lat, a także jakimi zasadami w życiu powinien kierować się dżentelmen XXI wieku i jakie skarpetki powinien nosić.
czytaj dalej
Prezenty świąteczne
Zbliża się grudzień, a wraz z nim okazje do wręczania najbliższym prezentów. Zastanawiasz się co podarować swojej drugiej połówce, rodzicom lub przyjaciołom? W naszym poradniku znajdziesz pomysły na prezenty, a także kilka słów o tym skąd wzięła się tradycja ich wręczania.
czytaj dalej
Skarpetki - materiały wykorzystywane do produkcji
Na rynku możesz znaleźć skarpety wykonane z różnych materiałów. Czym podyktowane jest użycie poszczególnych? Jakie parametry je charakteryzują? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.
czytaj dalej
Skarpetki do garnituru
Idealnie skrojony, elegancki garnitur, dopasowana koszula i smukłe, skórzane buty. Brzmi dobrze, prawda? Jest jednak pewien drobny szczegół, który może to wszystko zepsuć - niewłaściwie dobrane… skarpetki.
czytaj dalej
SKARPETY NA PRZESTRZENI WIEKÓW
Skarpety towarzyszą nam w życiu codziennym od setek lat. Nie przywiązujemy zazwyczaj do nich zbyt dużej wagi. Są jednak ważnym elementem garderoby, od którego zależy m.in. komfort poruszania się. Jak wyglądały skarpetki kilkaset lat temu?
czytaj dalej
Kolorowe skarpety - jak nosić?
Choć przyjęło się, że skarpety powinny pasować kolorem do spodni, to jaskrawe i wzorzyste skarpety są trendem, który w ostatnich latach zyskał na popularności. Co ciekawe - dotyczy on głównie mężczyzn.
czytaj dalej
Strona 3 z 4