exit

Już wkrótce

Nowości, promocje i więcej porad !

fb

Dołącz  do nas na Facebook i nie przegap niczego

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj najświeższe informacje o promocjach, nowych produktach i artykułach na stronie Derby.

fb
menu

Skarpetki z aloesem

Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Skarpetki z aloesem

Jako jedna z pierwszych firm na rynku skarpet w Polsce wprowadzamy do oferty skarpetki garniturowe z aloesem. To nowoczesny produkt charakteryzujący się niezwykłą miękkością i zapewniający wysoki komfort w trakcie użytkowania.

Innowacje nie ominęły przemysłu tekstylnego. Coraz częściej stosowane są apretury wykańczające, które zwiększają wartość użytkową materiałów i i poprawiają ich funkcjonalność. Skarpetki wyprodukowane z zastosowaniem takich apretur mogą mieć lepszą trwałość, lepiej utrzymywać kształt, lub też - jak produkty z serii ALOE VERA - zapewniać zwiększony komfort w trakcie użytkowania i wartość dodaną w postaci korzyści dla skóry.

Aloe Vera

Aloe Vera to aloes zwyczajny - roślina bylinowa. Jego miąższ zawiera ponad 140 biologicznie czynnych składników. Aloes posiada właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, wspomaga gojenie ran, a także nawilża i regeneruje skórę. Z tego powodu jest szeroko stosowanym surowcem w kosmetyce, zielarstwie, a od niedawna także w przemyśle tekstylnym - między innymi naszych skarpetkach.

Aloesowa apretura

W skarpetkach garniturowych ALOE VERA zostało zastosowane wykończenie funkcjonalne - apretura bazująca na silikonie i aloesie. Zapewnia niezwykłą miękkość i płynący chwyt tekstyliom. Dodatkowo pozwala na czerpanie z aloesu właściwości takich jak osłabianie stanów zapalnych, przyspieszone gojenia skaleczeń i wygładzanie skóry. Apretura aloesowa posiada dobrą odporność na pranie, co oznacza, że będzie można się cieszyć jej właściwościami przez długi czas.

Płaski szew

W skarpetkach garniturowych ALOE VERA został zastosowany płaski, niewyczuwalny szew, łączony maszynowo z wykorzystaniem najnowszej technologii 1on1. Płaski szew zapobiega otarciom i innym uszkodzeniom skóry, a także znacznie podnosi komfort w trakcie noszenia. Pozostaje płaski i niewyczuwalny przez cały okres użytkowania. Dzięki niemu skarpeta idealnie przylega do skóry - nie występuje nadmiar materiału, który mógłby spowodować odciski przy noszeniu mocno dopasowanych butów.

Skarpetki garniturowe z aloesem

Skarpetki są dostępne w naszej ofercie w kolorze czarnym w trzech rozmiarach - 39-41, 42-44, 45-47. Można je zamówić z naszego katalogu ofert lub w naszym sklepie internetowym.